Aký je správny spôsob jedenia ovocia?

Znamená to nejesť ovocie po jedle! Ovocie by sa malo jesť na prázdny žalúdok. Ak tak jete ovocie, bude to hrať hlavnú rolu pri detoxikácii, dodávajúcu vám veľkú dávku energie na chudnutie a iné životné aktivity. Ovocie je veľmi dôležité jedlo.

Povedzme že zjete dva krajce chleba a potom plátok ovocia. Ovocie je pripravené ísť rovno cez žalúdok do čreva, ale je mu v tom zabránené.

Medzitým všetko jedlo hnije a kvasí a mení sa na kyselinu. V minúte keď príde ovocie do kontaktu s jedlom a tráviacimi šťavami celá masa jedla sa začne kaziť.

Takže prosím, jedzte ovocie na prázdny žalúdok alebo pred jedlom! Počuli ste ľudí sa sťažovať- vždy keď zjem melón tak si grgnem, keď zjem durian žalúdok sa mi nafúkne, keď zjem banán musím utekať na WC, atď. – nič z toho sa nestane keď zjete ovocie na prázdny žalúdok. Ovocie sa mieša s iným jedlom a produkuje plyn a preto sa váš žalúdok nafúkne.

Šedivenie vlasov, plešatenie, výbuchy nervozity a tmavé kruhy pod očami nič z toho sa nestane ,keď jete ovocie na prázdny žalúdok.

Nie je to pravda, že ovocie ako pomaranč a citrón, že sú kyselinové, pretože všetko ovocie sa stáva v našom žalúdku alkalické- teda zásadité, podľa Dr. Herberta Sheltona, ktorý v tomto robil výskum. Ak ste si osvojili správne jedenie ovocia, poznáte tajomstvo krásy, dlhovekosti, zdravia energie, šťastia a normálnej váhy.

Keď chcete piť džús, pite len čerstvý, nie z fľaše. Nepite ani ohrievaný džús. Nejedzte upečené ovocie pretože vôbec nedostanete živiny. Dostanete len chuť. Pečenie ničí všetky vitamíny.

Ale jesť celé ovocie je lepšie než piť džús. Ak máte piť džús, pite ho pomaly po dúškoch, pretože ho musíte nechať zmiešať zo slinami než ho prehltnete. Môžete si dať 3 dňovú rýchlu očistu tela ovocím. Jedzte len ovocie a pite len džús počas 3 dní a budete prekvapený keď vám vaši priatelia povedia ako žiarivo vypadáte!

KIWI

Malé, ale mocné. Je dobrým zdrojom draslíka, horčíka, vitamínu E a vlákniny. Obsahuje dvakrát toľko vitamínu C ako pomaranč.

JABLKO

Jablko denne vás udrží ďalej od doktora?

Hoci jablko obsahuje málo vitamínu C, má antioxidanty a flavóny, ktoré podporujú aktivitu vitamínu C čo pomáha znížiť riziko rakoviny infarktu a mŕtvice.

JAHODY

Ochranné ovocie. Jahody majú najvyššiu celkovú silu antioxidantov medzi ovocím a chránia telo pred ochorením rakovinou, upchatím ciev voľnými radikálmi.

POMARANČ

Najsladšia medicína. Jedením 2-4 pomarančov denne sa chránite pred chrípkou, vysokým cholesterolom, obličkovými kameňmi a znižuje riziko vzniku rakoviny.

VODNÝ MELÓN

Najchladnejší hasič smädu. Skladá sa z 92% vody, ktorá je zabalená vo vysokej dávke glutatiónu čo pomáha imunitnému systému. Tiež obsahujú lykopén proti rakovine. Obsahujú aj vitamín C a draslík.

GUAVA A PAPAYA

Najvyššia cena za vitamín C. Sú jednoznačnými víťazmi v súťaži o obsah vitamínu C..

Guava je tiež bohatá na vlákninu, ktorá pomáha pri prevencii zápchy. Papaya je bohatá na karotén, ten pomáha na očí.

 

Dr. Stephen Mak

 

Reakcie čitateľov:

 

Všetkým mojím drahým priateľom

Prajem Vám zdravý život

Jedenie ovocia- toto mi otvorilo oči

Dr. Stephen Mak je môj priateľ z BSF kurzu

Povedal mi že liečil pacientov s rakovinou neortodoxným spôsobom a mnoho z nich vyliečil.

Vysvetlil mi že používa slnečnú energiu na vyliečenie pacientov. Verí v prírodné liečenie. Pozrite článok nižšie.

 

Drahá Shereen,

Ďakujem za email o ovocí a džúsoch. Je to jeden zo spôsobov liečenia rakoviny. Môj úspech pri liečení je asi 80%.

Pacienti s rakovinou by nemali umierať. Liek na rakovinu je objavený. Ide o to či tomu veríte alebo nie. Je mi ľúto stoviek pacientov ktorí umreli pri konvenčnej liečbe. Ďakujem a Pán Vám požehnaj. Dr. Stephen Mak

 

 

Jedenie ovocia…

My všetci si myslíme že jesť ovocie znamená kúpiť ho, očistiť a len tak hodiť do úst. Nie je to také jednoduché ako si myslíte. Je dôležité vedieť kedy a ako ho jesť.

 

Jeden komentár k “Aký je správny spôsob jedenia ovocia?”

 1. Nepasterizovane/nevarene ovocie+zelenina+semiacka su jedine zdrave jedlo, to iba ako reakcia na smiley:

  "Takže prosím, jedzte ovocie na prázdny žalúdok alebo pred jedlom!"

  viacej info:
  Robert S.Morse – Zazracna detoxikace (pdf)
  Ferdinand Barta – Už nemusíte zomierať predčasne (pdf)
  atd
   

Pridaj komentár