Popolcová streda – pôstiť sa treba

Každý rok v pôstnom období sme sa mnohí pustili do ryžovej kúry. Prinieslo nám to nové skúsenosti a zážitky, poznanie seba, svojich limitov a vnútorných prekážok. Kto nepodľahol negatívnym tendenciám mysle a vydržal sledovať túto očistnú kúru určite neľutoval. Všetko potrebné sa dozvieme v podrobnom návode a stovkách komentárov počas mnohých rokov, ktoré sa nachádzajú za návodom.

Je to lákavé, ale je to aj dlhé, 4 x 9 dní, teda 36 dní plus odporúčaných 9 dní prechodu so zdravými potraviny, kedy už základnú zložku -celozrnnú, hnedú natural ryžu nahrádzame aj ďalšími obilninami, teda potom celkove 45 dní. Všetko je vysvetlené v návode. Na konci návodu sú aj 4 užitočné prílohy na stiahnutie.

Pôstne obdobie začína budúci týždeň v strdu 5. marca 2014 a konči 20. apríla po 47ich dňoch.

Kto by chcel, môže začať trebárs 8. marca, kedy je prvá štvrť mesiaca, kedy sa aj odporúča pôst. A ktorým by ani toto nevyšlo, tak veľmi vhodný deň na zahájenie RK je 16. marca, kedy je spln, mesiac začína ubúdať, čo harmonizuje aj s predpokladaným ubúdaním našej váhy. V tom prípade by nám nevyšla celá 5., prechodná fáza, ale kto sa už stravuje zdravo, nemal by to byť problém.

Ešte na záver, svoje komentáre a otázky uvádzajte v komentároch v návode, aby sme to mali všetko pohromade a nebolo to roztrúsené vo viacerých článkoch.

Prajem vám inšpiráciu, výdrž a úspech.

Viktor

 

 

Pridaj komentár