Osobné skúsenosti s koloidným striebrom

Osobné skúsenosti s koloidným striebrom

Pred mnohými rokmi som márne pátral po koloidnom striebre, pretože som mal problémy s plesňami pod nechtami. Až po viacerých rokoch mi ho poskytol kamarát, liečiteľ. Neskôr som si zadovážil nemecký prístroj na jeho výrobu od pi. Svobodovej z Čiech. Táto sa s pomocou vlastného vyrobeného striebra (údajne 40 ppm) úplne vyliečila z beznádejného stavu boreliózy, keď bola už na vozíčku. Viac krát som s ňou telefonoval, keď som mal určité nejasnosti.

Po rokoch som po testoch koloidného striebra v ZU v Čechách (kde sa ukázalo, že tá 40 ppm je len 16 ppm) potom prešiel na kvalitnejší americký prístroj, ktorým robím kvalitné, poctivé 20 ppm.

 • U mňa bolo zaujímavé, že plesne vyrástli a boli nahradené zdravým nechtom. Potom sa znovu čiastočne objavili, ak človek príliš hrešil proti protikvasinkovej diéte, pretože aj niekoľko kvasiniek, ktoré niekde v úkryte prežili, sa vplyvom väčšieho množstva cukru  a sladkostí explozívne začne znovu množiť.
 • Moje skúsenosti: Dcéra opakovane neúspešne brala antibiotiká, keďže mala v hrdle rôzne streptokoky a stafylokoky, vrátane zlatého. Nakoniec 3 týždne brala KS, kloktala ráno a večer, čo potom prehltla a zapila šálkou vody. Po kontrolnom výtere jej lekárka slávnostne oznámila, že je čistá.
 • Jeden mladý muž mal dvojitú únavovú zlomeninu vretenovej kosti v lýtku, takže musel byť operovaný. Pri operácii sa mu do rany dostal zlatý stafylokok, takže mu kosť aj rana hnisala a ani antibiotiká, ani antibiotikové masti nezaberali. Jeho matka ma náhodou stretla a povedala o probléme, a tak si hneď zobrala 2 fľašky, pretože synovi hrozila už amputácia nohy. Dlhšiu dobu sa zdalo, že ani KS nezaberá, takže sme postupne zvyšovali dávku až na 3 krát denne 0,5 až 1 dcl KS. Po využívaní šiestich fliaš sa rana zrazu zahojila, zlatý stafylokok bol zlikvidovaný a doteraz je všetko v poriadku a noha sa zachránila.
 • Jedna staršia pani mala v ústach afty. Ústa boli celé ubolené, takže nemohla skoro ani jesť. Lekári jej nevedeli pomôcť. Po 2 mesiacoch užívania a vyplachovania úst s KS bola v poriadku. Potom sa jej to ešte nakrátko objavilo, keďže začala jesť veľa sladkého. Po ďalších 2 fľašiach KS je až doteraz v poriadku.
 • Iná pani mala úporné bolesti hlavy a lekári jej nevedeli pomôcť. Po využívaní 2 fľašiek KS jej bolesti zmizli. Nevieme prečo.
 • Jeden pán mal helikobakter pylori v žalúdku a iné problémy Po využívaní niekoľkých fliaš KS, ako aj užívania laktobacilov (Swiss 5 a Biogaia) a úpravy stravy na plnohodnotnú je zdravý.
 • Ďalšia pani mala veľké bolesti kĺbov, že nemohla ani chodiť. KS  jej okamžite zabralo a dostavila sa rýchla úľava, takže mohla zakrátko chodiť aj na prechádzky a do prírody. Celkove využívala asi 14 fliaš a smutne mi nakoniec oznámila, že už nepotrebuje ďalšie, lebo je už zdravá.
 • Jedna mladá dáma, ktorá robí v Anglicku operku, nosí kontaktné šošovky. Tieto treba pred vložením do oka oplachovať v špeciálnom roztoku a potom ešte opláchnuť čistou vodou. Kúpila si však v Anglii roztok, ktorý predpokladala, že už nebolo treba oplachovať vodou. Po vložení šošoviek za krátko dostala silné, pálivé bolesti očí, ktoré sa zhoršovali, trvali dva dni a takmer nevidela. Napadlo ju nakoniec nastriekať si do očí koloidné striebro, čo jej rýchlo pomohlo a bolesti ustúpili, dokonca hovorila že ešte lepšie vidí.
 • Jeden 75 ročný pán dostal do očí silnú infekcie od kôz, ktoré choval. Nepomáhali mu žiadne antibiotíká, ani ATB masti. Po aplikácii KS do očí mal oči za pár dní v poriadku.
 • Tých prípadov je oveľa viac. Napr. jedna liečiteľka z Bratislavy toto KS občas odo mňa berie pre svojich pacientov a používa ho ako prírodné antibiotikum na najrôznejšie problémy.
 • Jeden pán mal dieťa na operácii, zošívali mu rázštep v ústach. Po operácii mu ranu postrekoval koloidným striebrom a lekári sa nevedeli vynačudovať, ako sa to pekne hojí.
 • Jednému mužovi sa zapálilo ľavé oko. Skúšal Ophthalmo-Framykoinovú masť, ktorá obsahuje dve širokospektrálne antibiotiká, bez zlepšenia. Keďže oko bolo bolestivé, opuchnuté a červené, prišiel si pre KS. Kvapkal si viackrát denne do oka a za pár dní bolo oko čisté a zdravé ako druhé.
 • Jedenému pánovi sa po operácii pruhu rana na bruchu  nehojila, hnisala a otvárala. Zistili mu infekciu zlatým stafylokokom. Ranu mu potom 3 krát operovali, často hĺbkovo čistili, pri čom mu do rany vkladali aj strieborné pásiky. Po 9 mesiacoch začal užívať koloidné striebro a rana sa už neotvorila a jazva dostala normálne sfarbenie pokožky. Využíval 8 pol litrových fliaš KS 40 ppm 0,5 dcl ráno a večer.
 • Synovi sa narodil chlapček a z pôrodnice prišiel s očkami, ktoré neboli celkom v poriadku. Syn mal doma len KS, ktoré mu pár krát nakvapkal do očí a za dva dní mal oči už v poriadku.
 • Jedna pani mala riedke, jemné vlasy, so stavom ktorých nebola spokojná. Vtierala si KS do vlasov. Vlasy zosilneli a celkove sa veľmi vylepšili.
 • Jedna pani trpela na peľovú alergiu. Užívala KS a bola prekvapená že sa je reakcie na peľ markantne znížili.
 • Jednu pani v lese pri chôdzi na boso niečo poštípalo a nohu. Noha bola  zapálenú a opuchnutú a horúca až nad koleno. Lieky nezaberali. Bola u liečiteľky, ktorá jej odporučila koloidné striebro. Vybrala niekoľko fliaš, noha sa dala do poriadku a je to už niekoľko rokov a podľa jej slov, jej to zachránilo život.
 • Jedna pani mala psíka z útulku, ktorého rôzne zdravotné problémy riešila so zverolekárom. Zostala ešte odolná demodikóza, ktorá sa po postrekovaní kože a užívaní 10 ml KS vnútorne (striekačkou do úst) výrazne zlepšila. Ale hlavne apatický psík ožil a stal sa až neposedným. Neskôr sa parazitárny kožný problém zhoršil. Je však známe o KS že pôsobí priamo len na jednobunečné organizmy a parazity, avšak demodex canis, je parazit veľký 0,2 až 0,4 mm, tie drží v šachu hlavne dobrá imunita a KS ju zvyšuje.
 • Erysipel, ruža, je prevažne streptokokové (streptococcus pyogenes) ochorenie kože, ktorá je červená až fialová a horúca. Ochorenie môžu sprevádzať vysoké teploty. Jeden mladý muž s týmto problémom, mal ASLO 1180. Prikladal si na to 2 x zloženú gázu namočenú v KS a to fixoval len elastickým obväzom, keďže noha bola veľmi horúca, využíval počas 2 týždňov 5 fľaší KS, 2 krát denne po 1 dcl. Hneď cítil úľavu v celom tele a do mesiaca sa noha úplne vyčistila a nereagovala už ani na horúci kúpeľ. pre istotu vybral aj V-penicilin . Cíti sa vyliečený.
 • Pani Danuške z Bratislavy začal herpes (pásový opar) na ušiach. Druhý deň zachvátený celý krk cez šiju od jednej kľúčnej kosti po druhú, medzi nimi vpredu nič. Tretí deň začalo mokvať a bolieť. Lekárka vzala vzorku a dala kalciovú masť, ktorá to zhoršila. Ďalšia masť Calcium s panthenolom – výsledok hrozný! Po začatí užívania  koloidného striebra 20 ppm – viac krát denne postrekovať postihnuté miesto a užívame – prvé 3 dni 3 krát denne 1 dcl koloidného striebra. Hneď sa to začalo veľmi hojiť. Prestalo to mokvať, iba bolo červené a olupovala sa koža. Trvalo to týždeň.  Po využívaní 4 fliaš je to na krku úplne zahojené, iba zostalo trochu za ušami a na bolcoch, ešte sa uši zlupujú. Potom 2 krát denne 1 dcl až do odznenia príznakov (1 až 2 fľaše).
 • 1-ročný chlapček dostal horúčku 39°C a bakteriálnu infekciu uší. CRP bolo zistené 100 mg/l, čo poukazovalo na bakteriálnu infekciu. Dieťa dostalo antipyretikum Paralen a Nurofen. Z toho sa mu vyhádzali fľaky na ručičkách. Rodičia vylúčili Nurofen a obávali sa odporúčaných široko spektrálnych antibiotík. Namiesto nich začali podávať koloidné striebro 6 x denne 2 čajové lyžičky. Do dvoch dní klesla teplota a tiež CRP na 15mg/l.
 • Ovčie kiahne: 11 ročná dcéra jedného pána mala typické príznaky s pľuzgiermi a hnisavými vyrážkami. Náhodou už dva dni pred vypuknutím choroby užívala KS na afty v ústach, takže v tom pokračovala. Za tri dni bola bez príznakov a teploty. Spolužiaci s rovnakými príznakmi pri vypuknutí sa liečili 2 týždne. 8 ročný brat dievčaťa dostával KS súbežne s ňou. U neho sa ovčie kiahne prejavili o tri dni len teplotou a únavou a žiadne vyrážky nedostal.

 

Viktor/N.N.                                                                                        23.3.2016

Pridaj komentár