Koloidné zlato

Užívanie koloidného zlata je údajne spojené s nasledujúcimi výhodami:

Všeobecné pocity pohody a zvýšenej energetickej hladiny
Zvýšenie prirodzenej obranyschopnosti tela proti chorobám
Zvýšenie vitality a dlhovekosti
Vylepšená funkcia žliaz
Fyzické uvoľnenie
Oprava poškodenej DNA
Ústup zápalu kĺbov
Úľava od bolesti
Protizápalové účinky
Antidepresívny účinok najmä pri drogovej závislosti a alkoholizme

Niektoré z ťažkostí, ktoré boli zaznamenané a vykázali zlepšenie pri užívaní koloidného zlata, sú:
Artritída, mozgová dysfunkcia, rakovina, zimnica, obehové poruchy, depresie, poruchy zažívania, závislosť na drogách/ alkohole, žľazové disfunkcie, návaly tepla, nespavosť, zápaly kĺbov, nočné potenie, obezita, a sezónna afektívna porucha (SAD).

Aké sú výhody mono-atomického koloidného zlata?

Kým koloidné zlato nemá rovnaké antibakteriálne účinky ako koloidné striebro, koloidné zlato je známe pre svoje protizápalové účinky a považuje sa za silný omladzujúci prostriedok žliaz a vplýva na predĺženie života, zlepšuje funkciu mozgu a zvyšuje IQ (Frontier Perspectives, Vol 7, No 2, jeseň 1998) a zvyšuje schopnosti epifýzy. Je známe, že sú účinné pre zmiernenie bolestí a opuchov artritídy, reumatizmu, burzitídy, a zápalu šliach. V minulosti bolo používané ako afrodiziakum, na potlačenie chuti na alkohol, a bolo používané ako liek pri poruchách trávenia, obehových problémoch, depresii, obezity a popáleninách. Zlato je katalyzátorom pre hormóny podobné endorfínu, ako aj pre antioxidačný enzým superoxid dismutázu (SOD). Koloidné zlato je bez chuti a je netoxické.

Niektoré tradičné používanie zahŕňa liečbu artritídy, kožných vredov, popálenín, impotencie a niektorej funkčnosti nervových zakončení. Zlato môže mať vyrovnávací a harmonizujúci účinok na telo, najmä s ohľadom na nestabilné mentálne a emocionálne stavy, ako sú depresie, SAD (sezónna afektívna porucha), melanchólia, smútok, strach, zúfalstvo, úzkosť, frustrácia, samovražedné tendencie; neduhy bežne označované ako „choroby srdca“. Zlato bolo známe po celé veky, že má priamy vplyv na činnosť srdca, pomáha zlepšiť krvný obeh. Je známe, že je prospešné pre omladenie stagnujúci orgánov, najmä zažívacieho ústrojenstva (zápcha) a mozgu.

Zlato sa používa v prípadoch narušenej žľazovej a nervovej koordinácii, pomáhajúc omladiť žľazy, stimulovať nervy a uvoľniť nervový tlak. Zlato môže pozitívne ovplyvniť tepelný mechanizmus tela a to najmä v prípadoch zimnice, návaloch tepla, nočného potenia a symptómoch menopauzy. Zdá sa, že denná kombinácia koloidného zlata a striebra podporuje náš prirodzený telesný obranný systém proti chorobám a pomáha podporovať novú vitalitu a dlhovekosť.

Lekári Nilo Cairo a A. Brinckmann napísali najpredávanejšie dielo s názvom „Materia Medica“, (Sao Paulo, Brazília, 19. vydanie, 1965), v ktorom koloidné zlato bolo uvedené ako liek číslo jedna proti obezite. V júli 1935 v lekárskom časopise „Clinical, Medicine &Surgery“ bol uverejnený článok s názvom „Koloidné zlato pri neoperovateľnej rakovine“ napísaný Edwardom H. Ochsnerom, MD, Chicago-konzuliárny chirurg v nemocnici Augustana v Chikágu. Uvádza: „Keď je stav beznádejný, koloidné zlato pomáha predĺžiť život a robí život oveľa znesiteľnejší, a to ako pre pacienta, tak tiež pre tých okolo neho, pretože skracuje dobu terminálnej kachexie (telesné chradnutie a podvýživa zvyčajne spojené s chronickou chorobou) a výrazne znižuje bolesť a nepohodu a potrebu opiátov (narkotík) vo väčšine prípadov. “

Zvýšenie IQ – história :

Známy je pokus z USA požitia koloidného zlata pre zvýšenie inteligencie . Z mnohých pokusov sa zistilo , že koloidné zlato zvyšuje IQ až o 20 bodov . Ako uvádza “ Frontier perspectives Journal Podľa skúseností u študentov, jedna fľaška využívaná počas týždňa vylepší nielen pamäť, ale tiež ukľudní nervovú sústavu a zvýši rozhodnosť a sebavedomie.

Užívanie:

20 až 50 ml jeden až dva krát denne, 20 min. pred jedlom

Koncentrácia: 20 ppm

Cena: 15,-€ za 500ml

Dopravné a balné 5,50 €, pri objednávke nad 40,- € doprava zadarmo

Viktor/N.N. –  viktor.kisan@gmail.com                                                   20.4.2017

 

Pridaj komentár