Aktivácia koloidného striebra peroxidom vodíka

Rád by som upozornil na túto metódu a na internete som zaznamenal pár správ. Týmto chcem rozprúdiť zmysluplnú diskusiu a potvrdenie, prípadne upresnenie metódy.

„Jeden známy hovoril, že dve z troch jeho dcér mali v noci šialené kŕče v bruchu. V nemocnici rozborom z krvi im nezistili absolútne nič, povedali že sú úplne zdravé. Úsmev, že áno. Kŕče v bruchu s plačom asi len tak hrali ????? !!!!

Poradil som mu branie (na lačný žalúdok) silného koloidného striebra a aktiváciu 3% peroxidom vodíka. Striebro spomínanou aktiváciou stúpne na potenciu 500 násobok pôvodnej hodnoty.

Kúpte si koloidné striebro a do 20cl dajte 10 kvapiek peroxidu vodíka. Tím ho 500-krát zosilníte. Takto aktivovaný roztok pite na lačný žalúdok každé ráno. Po niekoľkých dňoch by mali problémy prejsť.

Hlavne likvidovať VÍRUSY, na ktoré nemá farmácie zámerne žiadne prostriedky, baktérie, to je jasné a tiež plesne a parazity.

Používať na aktiváciu 10 kvapiek H2O2 niektorí používajú 50 kvapiek a hovoria že je to lepšie ako tých desať. O tej šetrnosti je zbytočné hovoriť. Čo znesiete, dajte do koloidného striebra. Aktivovaného striebra by sa malo, keď neje, používať na lačný žalúdok aspoň 3 krát denne.

Kvapky aktivovaného KS peroxidom nemôžu nijako vnútorne ublížiť. A či po užití peroxidu a striebra sa nezničí kompletne črevnej mikroflóra a čo potom doplniť do tela za probiotiká ak je to nutné?

Používam opísanú metóda mnoho rokov a rozhodne nič zničeného nemám. Ľudia v mojom okolí si vyliečili skoro všetky choroby.“

http://tadesco.cz/chemtraily-zpusobuji-cesku-velke-problemy-zdravotni-potize-dnesnich-dnu/#comment-2392

Viktor

Pridaj komentár