FÉNIXOVE SLZY

Je veľa ľudí, ktorí zháňajú konopný výťažok – Fénixove slzy (FS) a nevedia čo od nich očakávať. Keďže už ich dlhšiu dobu užívam, napíšem sem svoje osobné skúsenosti. Snáď niekomu tým pomôžem.

1) FS nie je čarovná pilulka, ktorú si chorý vezme a všetko je vyhrané. Nie je to tak jednoduché ako sa, podľa môjho názoru, veľakrát píše na rôznych weboch. Väčšinou je to zbožné želanie pisateľa bez akýchkoľvek osobných skúseností.

Rakovina (väčšina ľudí zháňa FS kvôli tejto chorobe) nevznikla v organizme cez noc, ale vyvíja sa niekoľko rokov. Nádor nenarástol náhodou. Má jasnú príčinu vzniku a tou príčinou je zlý životný štýl. Ak chceme zvíťaziť nad rakovinou, musíme tento zlý životný štýl zmeniť. To je kľúč k uzdraveniu. Nestačí si vziať zázračnú (považujem FS za zázračný, nie čarovný) „tabletku“, ale je potrebné najskôr odstrániť príčinu choroby.

Keď pominiem nervozitu, neodpustenia, rozvody, depresiu, strach atď., ktoré majú priamy vplyv na náš zdravotný stav, tak najväčším ničiteľom nášho zdravia a pôvodcom všetkých chorôb je naša strava !!!

2) Lekár nie je boh v bielom plášti.

Pri všetkej úcte k lekárom (zachránili mi život) apelujem na všetkých. Nenechajte rozhodovať za seba niekoho iného. Vezmite zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Len vy sami viete čo vám chýba najlepšie. Lekár môže byť vaším najlepším radcom, ale nie sudcom!

Veľmi rád by som tu podotkol, že každý lekár sľuboval na svojej česť, že bude chrániť zdravie pacienta, ALE. Je doba taká, že niektorí, ZDÔRAZŇUJEM, NIEKTORÍ, lekári chránia zdravie svojej peňaženky a tučné kontá farmaceutických firiem.

3) Nie je pravdou, ako si mnohí myslia, že chemoterapia je neúčinná. V mnohých akútnych prípadoch, keď rakovina rozbujnela natoľko, že na prírodnú liečbu je neskoro, je chemoterapia jedinou u nás dostupnou liečebnou metódou, kedy lekári pacienta doslova „zoberú hrobárovi z lopaty“. ALE! Je vedecky, teda nie laicky, ale vedecky dokázané, že prvá séria chemoterapie je veľakrát účinná, avšak každá ďalšia séria je nielen neúčinná, ale spôsobuje masívne metastázy. Myslíte, že toto váš onkológ nevie? Mýlite sa, je to vzdelaný človek, vie to moc dobre. Len vám klame. A prečo vám klame? Pretože musí !!! Taký je u nás zákon! Štúdií ohľadom škodlivosti opakovanej chemoterapie publikoval Dr. Peter Nelson v najuznávanejšom medicínskom periodiku „Nature Medicine“. Nejde o žiadne tajomstvo, ale o vedecky známu záležitosť.

Tu by som vám mohol vypísať prípady, keď onkológovia doslova zavraždili pacientov len preto, že nasadili chemo a radio terapiou v dobe keď sa pacientovi pomocou FS natoľko polepšilo, že „mohol“ absolvovať ďalšie sérií chemoterapie. Nechápem, ako môžu pokojne spať.

Čo môžem urobiť, keď začujem nad sebou ortieľ – rakovina

1) Zmeňte okamžite vaše stravovacie návyky. Začnite sa stravovať vitariánsky !!!

Vitariánska, znamená živá, alebo tiež raw strava. Živá na enzýmy. Nechcem sa tu rozpisovať, čo to znamená. O tejto strave je veľa vynikajúcich knižiek. Sú voľne dostupná v slovenčine na weboch. Stačí do vyhľadávača zadať: „Dr. Morse Zázračná detoxikácie. Surová strava pre regeneráciu „, alebo Norman W. Walker -“ Omladnite „, alebo“ 12 krokov k surovej strave od Viktórie Boutenko „.
Na YouTube je veľa návodov a svedectiev o tejto strave. Hľadajte, študujte, choďte za pravdou. Začnite bojovať. Bez boja nie je víťazstvo!

Začnite hneď. Nehovorte, že to nejde. Ide to. Určite to ide. Budete zdraví, lepšie sa budete cítiť, budete mať veľa energie. Choroby ako nádcha, chrípka, cukrovka atď., budú pre vás minulosťou.
Viem, váš lekár vám to neodporúča a má pravdu. Keby všetci ľudia boli vitariáni, lekári by skrachovali. Snáď len chirurgovia by mali občas prácu pri úrazoch, viac nič.

Neveríte mi? Skúste to aspoň pol roka a sami sa presvedčíte. Ja som tiež pochyboval, až ma k tomu dohnala choroba. Dnes viem, že len živá strava je človeku prospešná!

Najväčší propagátor konopného výťažku Rick Simpson vo svojom filme „Útek pred liekom“ zdôrazňuje, že je potrebné, okrem branie FS, „zmeniť stravovacie návyky.“ Zmeňte ich!
2) Zožeňte si kvalitný konopný výťažok a neplaťte za neho horibilné sumy. Niektorí predajcovia zneužívajú vašu zúfalú situácu a vydierajú vás. Zistite si, či FS boli vyrobený v Indore, alebo z prirodzeného vonkajšieho prostredia. Indorové pestovanie je zamerané len na získavanie čo najvyššiej THC. Liečebné konope by malo byť tiež s istým väčším obsahom CBD (nie však prevažujúcim).

Zásadne kupujte výťažok z vonkajšieho pestovania.

3) Zamerajte sa na očistu hrubého čreva. Ak ste konzumovali celý život varenú stravu, vaše črevá potrebujú vyčistiť. Najrýchlejší metódou je hydrocolon – črevná sprcha. Zadajte si do Google „hydrocolon terapia“ a vaše mesto. S najväčšou pravdepodobnosťou sa vám objavia adresy najbližších pracovísk. Ak vám to váš zdravotný stav dovolí, zájdite si vyčistiť črevo a to niekoľkokrát za sebou. Ak prejdete na živú stravu, vaše telo sa začne detoxikovať. Najväčšia časť nečistôt vylúčime stolicou. Ak budete mať hrubé črevo zanesené, toxíny sa budú spätne dostávať do tela, tým sa vaša zotavenie veľmi sťaží.

Ešte pár slov k samotnému branie FS. Uvedomte si, že v jednom grame výťažku je „vtesnané“ jedna celá (podľa veľkosti) a niekedy viac rastlín konope. Keby ste túto dávku vzali naraz, s najväčšou pravdepodobnosti by ste skončili v nemocnici v hlbokom bezvedomí. Buďte preto veľmi opatrní zvlášť na začiatku liečby, než si telo zvykne na účinky výťažku. Preto odporúčajú brať malú dávku čo tri hodiny pokojne aj v noci ak sa prebudíte. Dávky môžete pokojne vynechať, kedykoľvek je potreba. Ak beriete ešte nejaké farmaká počítajte, že FS zvyšuje ich účinok.

FS lieči nespavosť, stabilizuje hormonálnu rovnováhu, zvyšuje chuť do jedla, spôsobuje mierne chudnutie, lieči roztrúsenú sklerózu, regeneruje mozog u degeneratívnych ochorení – rôzne mozgové príhody, Alzheimer atď. Účinne lieči rakovinu a jej metastázy vrátane rakoviny pankreasu. Veľmi pomáha utíšiť bolesť. Vynikajúci je na liečbu popálenín a ostatných zranenia.
ZDÔRAZŇUJEM: Prírodná liečba FS nemá žiadne trvalé vedľajšie účinky, ale nelieči „cez noc“. Liečba rakoviny môže trvať pol roka i dlhšie. U liečby degeneratívnej choroby je potrebné brať malú dávku trvalo!

Prišlo e-mailom

2 komentáre k “FÉNIXOVE SLZY”

 1. DObrý deň, prosím ako dlho je potrebné užívať pri diagnóze Chron ? A prečo to prosím nemá účinok aj cez noc ?
  ďakujem pekne.

  1. Liečba pomocou Fénixových sĺz trvá obyčajne 2 mesiace, kedy nastane také zlepšenie, že bude možné vysadiť lieky.

   Zo začiatku liečby konopou sa táto zvykne užívať každý deň na noc. Na noc preto, aby človek dobre spal a prespal prípadné halucinogénne účinky, ak by vzal viac. Neskôr môže brať len keď je človeku zle, tzn. bolí brucho, má afty a je unavený, potom sa zvykne brať pol ryžového zrnka Fénixových sĺz na spanie prvé dva dni a potom dávku zvýšim na celé zrnko dovtedy než sa tráviaci trakt neskľudní. Je dobré fénixove slzy nariediť s konopným olejom 1:3, aby sa presnejšie a pohodlnejšie kvapátkom dávkovali a lepšie vstrebávali. Takže potom 4 kvapky sa rovnajú jednému ryžovému zrnku čistých fénixoviek.

   Pozitívne je, že konope uvedie telo do pokoja, celkovo ho zrelaxuje a potlačí bolesti. Takže po požití fénixových sĺz telo jednoducho zbiera silu, nabehnú čiastočne samoliečiace schopnosti organizmu a hlavne sa potlačia zápalové procesy v tele. Človek sa potom cíti lepšie a oddýchnutý a nemá bolesti. Aj po psychickej stránke je to lepšie, človek má hneď pozitívnejší náhľad na svet.

   Konope začne účinkovať podľa toho, ako ho užívame. Ak použijem vaporizér, nástup je rýchlejší a trvá kratšiu dobu. Keď si dá FS orálne nástup je približne do tridsiatich minút až hodinu, ale trvá dlhšie. Rozdiely sú aj v genetikách a kvalite použitého konope. Kvalitné konope Vaporizér inhaluje päť minút a stačí to. U FS je dávkovanie tiež podľa kvality. Človek sa potom cíti malátny, uvoľnený a pripravený na spánok. Ten ako je známe tiež lieči. Druhý deň sa cítime lepšie, to je veľké plus.

   Relapsy Crohnovej choroby takmer vymiznú. Nie sú tak zničujúce, dajú sa ukočírovať práve konopou. Predtým keď bolo zle, malo to vždy rovnaký priebeh. Zájde sa do nemocnice na infúzie, doktor predpíše miesto pätnástich liekov dvadsaťpäť, človek je unavený, zápaly stále kolísajú medzi mizériou a stavom "ide to".

   Na Crohnovu chorobu nie je známy liek, je to celoživotný boj, a ak to pôjde je stokrát lepšie užívať konope než chemické lieky, ktoré majú milión vedľajších účinkov. Potom beriete lieky na lieky, pretože vám odchádzajú obličky, alebo čokoľvek iného.

   Započul som od ľudí, ktorí majú s liečbou kanabisom bohaté skúsenosti, že sa im už Crohnovu chorobu podarilo vyliečiť metódou Ricka Simpsona (60ml výťažku za 3 mesiace). Je to možné?

   Áno!. Avšak na to je potreba veľmi veľa kvalitného materiálu, dostatok času, pretože to človeka úplne odrovná. Predsa len je to tzv. liečba šokom. Na to by človek potreboval minimálne štyri mesiace prázdnin. Ak je človek dosť činorodý, je táto predstava celkom dosť nereálna. Človek by potreboval mať pri sebe niekoho, kto sa o neho postará. Keby však došlo k tomu, že by sa choroba značne zhoršila, miesto pobytu v nemocnici by mnohí radšej dali prednosť metóde Ricka Simpsona.

   Potešujúcou správou však je, že ak užívame FS rektálne – formou čípkov sme schopní na večer aplikovať jeden čípok s 0,5 ml/g (čo je asi 20 kvapiek) FS prvý týždeň a od druhého týždňa aj 2 čípky. Takže tých 60 ml dokážeme bez problémov v pomerne krátkom čase využívať. Cena 1 ml FS je okolo 20 €/ml.

   Pritom pri rektálnom použití čípkami nenastávajú takmer vôbec žiadne omamné účinky a dokonca takéto užívanie poskytuje o 20 až 30% lepšiu vstrebateľnosť FS.

   Diéta: pri akútnom stave je treba vyradiť všetko, čo by dráždilo tráviaci trakt, žiadne strukoviny, orechy, korenie, hovädzie mäso, ktoré sa dlho trávia, ani ovocie a zeleninu, nič so zrniečkami a šupkou.

   Viktor

Pridaj komentár