Kniha: Zázračné PH

Bratislava 28. januára 2009Už nikdy nepočítajte kalórie, gramy tuku, či porcie jedál! Rozlúčte sa s nedostatkom energie, poruchami trávenia, kilami navyše, pobolievaním a chorobami. Privítajte novozískanú vitalitu, jasné myslenie, lepšie celkové zdravie a štíhle elegantné telo. Vstúpte do  éry  prirodzene štíhlych, pevných postáv a zdravých tiel!

Ako na to? Riešenie je oveľa jednoduhšie ako vaše problémy. Vaše zdravie závisí od acidobázickej rovnováhy krvi a tú dosiahnete optimalizáciou príjmu zásad a kyselín vo vašej potrave v pomere 80:20. Následkom nesprávneho stravovania nastáva  prekyslenie organizmu a následkom prekyslenia sú nie len nadbytočné kilá, ale aj poruchy trávenia, alergie, ekzémyúnava, poruchy nálady, predmenštruačný syndróm (PMS﴿, migréna, depresia, úzkosť, poruchy pamäti, hyperaktivita, poruchy učenia.  Tento priekopnícky stravovací program s dokázanou účinnosťou bude pracovať s vaším metabolizmom, obnoví a upevní vaše zdravie, naučí vás dosiahnuť rovnováhu v živote i stravovaní. Je to kľúč, ktorým si vpustíte do života svetlo!

 

O autoroch knihy

Robert  O. Young, Ph.D, D.Sc., je známy mikrobiológ a nutricionista. Pôsobí ako riaditeľ nadácie pH Miracle Living Foundation. Výskumom cukrovky, AIDS a rakoviny vrátane leukémie si vyslúžil uznanie v celých Spojených štátoch amerických. Je členom Americkej spoločnosti mikrobiológov a Americkej naturopatickej asociácie. Vyučuje analýzu živej krvi a „novú biológiu“.

Shelley Redfordová Youngová, L.M.T., je licencovaná masážna terapeutka, ktorá sa vášnivo zaujíma o optimálnu výživu. Spolu s manželom prednáša poslucháčom z celého sveta o zdraví a pohode.

V polovici mája 2009 vyjde ďalší titul od R. Younga s názvom Chudnutie so zázračným pH, v ktorej nájdete rady ako ľahko a rýchlo schudnúť a zároveň vám autor predstaví sériu originálnych, vysoko účinných cvikov, vďaka ktorým sa vaša postava stane dokonalou.

 

Kniha Zázračné pH vychádza na 368 stranách. Maloobchodná cena 11,58 €.

Knihu si môžete objednať na www.kniznyweb.sk

5 komentárov k “Kniha: Zázračné PH”

 1. Podobna kniha uz vysla davnejsie od Kurt Tepperwein-a s nazvom „Omladzujuce Odkyslenie“ a nahodou som na tuto knihu nasiel aj linku:

  rapidshare.com/files/99235596/Omladz._odkyslen.pdf

 2. Dobrý deň, prečítala som si zopár kníh o racionálnom stravovaní ale mám dilemu, ktorým z týchto 2 smerov sa riadiť:

  1. strava podľa krvných skupín: ja som 0 s RH+, mám jesť prevažne mäso a ryby, nemám jesť – mliečne výrobky, pšenicu, ovos, raž, kukuricu, kapustu, zemiaky, pomaranče, melóny, čierne korenie, škorica, čučoriedky…

  2. strava podľa zásaditosti: má sa jesť minimum mäsa, zdravé sú jogurty, zemiaky, kapusta, pomaranče, vodový melón…

  Mám jesť teda všetko podľa delenej stravy, na čo nemám alergiu a okrem: výrobkov obsahujúcich bielu múku a biely cukor, bielu ryžu, obyčajný ocot, údeniny, tavené syry, káva…?

  1. Ahoj Sona, tak vidíš, aké je to zložité. Asi záleží od uhla pohľadu a od faktov ktorých sa pridŕžame a vždy sú obmedzené, nepoznáme všetky. Existuje aj kniha Delená strava podľa krvných skupín.
   Ty si 0 s RH+, ako ja. Pri tom sa zabúda že mäso, ktoré máme odporúčané by malo byť bio a škodlivé je pre nás všetko bravčové. Neviem odkiaľ čerpáš údaje, ale čučoriedky, raž, melóny, ryža sú pre nás neutrálne. Treba ísť na aktuálne informácie D´Adama .
   Snáď jediná dokonalá strava je Pránická výživa , to už potom na človeka nejdú ani komáre, ovady a ani baktérie a vírusy.

   1. Od D’Adama mám jeho prvú knihu, ktorá vyšla v Češtine v roku 1998. Tam to nie je ešte rozdelené na Secretor a Non Secretor. Takže ďalšia vec, ktorú musím o sebe zistiť.

 3. Ja som sa o zistenie sekretor alebo non sekretor pokúšal, ale márne. Bol som vo viacerých laboratóriách na vyšetrenie krvi a väčšinou nevedeli vôbec o čo sa jedná a jedno známe vedlo, ale že to nerobia. Uvidím, či sa to Tebe podarí. Ale to má stejne zanedbateľný dopad na celkový obraz o strevovaní sa podľa krvných skupín.
  To hlavné v podstate vieme a hlavne dať si na škaredú stredu ryžovú kúru. Aspoň čo sa týka mňa. Teraz na jeseň som to vynechal.

Pridaj komentár