Omladzujúce odkyslenie

Harmonický pomer kyselín a zásad tvorí základ zdravia organizmu. Populárny nemecký liečiteľ a psychológ vám prostredníctvom knihy sprostredkuje skúsenosti vyplývajúce z dlhoročnej liečiteľskej praxe o tom, ako si čo najdlhšie zachovať mladosť, sviežosť a hlavne pevné zdravie.

Viete, že naše telo je naprogramované na 130 rokov života? To len náš spôsob života nás núti predčasne zostarnúť alebo ochorieť a urýchľuje našu smrť. Podstatou väčšiny chorôb je prekyslenie. Neprirodzené stravovacie návyky spôsobujú, že podiel zásad a kyselín v našom tele je stále príliš nízky.
V knihe sa dozviete prečo je prekyslenie také nebezpečné a čo môžete urobiť, aby ste hospodárenie s kyselinami a zásadami opäť uviedli do harmónie. Kniha prináša zároveň množstvo informácií o zdravom stravovaní a vhodnom spôsobe života.
O autorovi knihy
Kurt Tepperwein – je docentom Akadémie duchovných vied. Je autorom úspešnej metódy tréningu mentálnych i intuitívnych schopností. Už vyše 20 rokov sa venuje liečiteľskej praxi a skúmaniu prapríčin chorôb i ostatného ľudského utrpenia. Vo vydavateľstve NOXI doteraz vyšli tieto jeho knihy – Duchovné zákony, Mentálny tréning, Vyššia škola hypnózy, Omladzujúce odkyslenie, Uzdrav sám seba, Posolstvo tvojho tela, Choroby vyčítané z tváre a samoliečba.

Pridaj komentár