Očistná olejová terapia

V každom dobrom snažení je nám vždy daná pomoc aj na to, aby sme sa mohli rýchlo a účinne vyliečiť aj po hmotnej stránke. Najlepší príklad sú asi liečivé bylinky alebo na tejto stránke uvádzaná Ryžová kúra. Jednou z menej známych, ale o to účinnejších metód liečenia je tzv. olejová terapia, známa tiež pod názvom „mlganie oleja“. Tento veľmi jednoduchý spôsob liečenia, ktorého účinky sú nevídané, lieči bolesti hlavy, bronchitídu, bolesti zubov, trombózu, ekzém a iné kožné choroby, žalúdočné vredy a iné poruchy zažívacieho traktu, črevá a hemoroidy, srdce, krv, obličky, pečeň, pľúca a ženské problémy. Pomáha tiež okrem iného aj pri chronickej nespavosti, cukrovke, nervových ochoreniach, paralýze a encefalitíde, dobre pôsobí pri problémoch s kĺbmi, zabraňuje rastu zhubných nádorov a lieči ich.

Asi mnohých návštevníkov tejto stránky poteší, že okrem urinoterapie a občasných pôstnych dní, je mlganie oleja jedna z mála metód, ktoré sa dajú s ryžovou kúrou kombinovať a napomáhajú rýchlejšej detoxikácii, ľahšiemu priebehu kúry a výraznejšiemu ozdravnému procesu organizmu.

Tajomstvo tejto zázračnej metódy je úplne jednoduché, a čo je dôležité, je bez vedľajších účinkov. Spočíva v tom, že každý deň na prázdny žalúdok (najlepšie ráno) si treba dať do úst za polievkovú lyžicu oleja a premáľať ho v ústach pomedzi zuby a popod jazyk (a samozrejme neprehltnúť!). Olej má totiž schopnosť vyťahovať z krvi toxické látky, takže pôsobí očistne, bez toho, aby narušil zdravú mikroflóru tela. Práve jazyk a ústna dutina sú, čo sa týka jemných vlásočníc a spojiviek, najcitlivejšie, preto môže olej pôsobiť najúčinnejšie práve v týchto miestach. Je dobré ho premáľať v ústach asi 15 – 20 minút, toľko totiž trvá, kým sa krv z celého tela prečerpá týmito miestami. Olej potom, čo opustí priestory vašej ústnej dutiny, by mal byť bielej farby a vodnatej konzistencie; iba vtedy dostatočne splnil svoju úlohu. Ak budete cítiť, že to potrebujete, môžete si olej v rámci tých dvadsiatich minút vymeniť za nový. Samozrejme, netreba zabudnúť na následné vypľutie oleja do záchoda alebo odpadu a dôsledné vypláchnutie úst!

Terapiu môžete robiť aj viackrát denne, vždy však musí byť na prázdny žalúdok. Najlepšie je používať olej slnečnicový alebo sezamový (iné druhy,  nemajú až taký účinok); a veľmi dôležité je, aby bol lisovaný za studena. Nemusí to byť žiadny špeciálny organický druh, postačí ten, ktorý bežne kúpite v obyčajnom supermarkete, dôležité je, aby bol čistý, stopercentný a lisovaný za studena, teda tzv. panenský.

U niektorých ľudí sa účinky dostavia už po pár dňoch, u iných je to zasa otázka niekoľkých týždňov či mesiacov. Je známy prípad človeka, ktorý trpel ťažkou alergickou astmou spojenou so srdcovými problémami a márne sa všemožnými spôsobmi liečil dlhých 45 rokov. Po deväťmesačnej pravidelnej olejovej terapii sa úplne vyliečil. Zaznamenaný bol tiež priam zázračný prípad vyliečenia artritídy človeka, ktorý ňou trpel 20 rokov – a to iba behom krátkych piatich dní. Ľudia si väčšinou pochvaľujú blahodárne účinky na zažívací trakt, zlepšenie apetítu, odstránenie rôznych alergií, hemoroidov či zápchy, dobrý spánok v noci, vyčistenie a skrášlenie pleti, dokonca prečistenie aj nosných dutín; taktiež odstránenie nepríjemného zápachu z úst, či dlhodobých bolestí chrbta, ako aj zhubných nádorov veľkosti tenisovej loptičky. Vynikajúce výsledky boli dosiahnuté aj pri bolestiach zubov či krvácajúcich ďasien. Pomocou olejovej terapie dokonca rozkývané boľavé zuby spevneli natoľko, že dotyčný (86 ročný!) mohol potom pokojne jesť aj tvrdé potraviny a hrýzť aj mrkvu. Zuby tiež výrazne obeleli. V ďalších prípadoch okrem iného prestali šedivieť vlasy, zlepšila sa pamäť a dokonca i krátkozrakosť.

Nezľaknite sa tiež, ak by sa vám náhodou stalo, že sa krátko po začatí terapie príznaky chorôb zhoršia. Je to iba (alebo už) prvá fáza liečenia, tzv. spätná reakcia.

A poznámka na koniec; dôležitá pre trvalé uzdravenie je samozrejme, aj duchovná zmena. Snažiť sa pochopiť príčiny choroby a odstrániť ich. Takáto pomoc prečistenia a uzdravenia je iba možnosťou nabrať silu na tú duchovnú zmenu. Inak sa choroba môže stále vracať, tak ako sa to stalo mnohým ľuďom, ktorí prestali s olejovou terapiou. Potom síce rýchlo začali znovu, ale takto to dookola stále nejde. Olej vám môže prečistiť telo, ale o ducha sa musíte starať vy sami. A ten je vždy, nielen čo sa týka vzniku a vyliečenia chorôb, prvoradý.

 

Prevzaté a upravené z internetových zdrojov

Pridaj komentár