Koloidné striebro a borelióza

Borelióza je chronické bakteriálne ochorenie prenášané okrem iného aj kliešťom. Na základe infekcie pôvodcu rôznych druhov borélie.

Symptómy: nešpecifický klinický obraz, ktorý je zriedka určiteľný. Po latentnej dobe môže dôjsť k srdcovým ťažkostiam s kožnými problémami, neurologickými príznakmi, ktoré môžu prechádzať do chronických zápalov kĺbov a mozgových blán.
Kvôli dokonalému zbaveniu sa choroby treba KS užívať 9 mesiacov až jeden rok.

 

Užívanie I:

Prvého pol roka ráno a večer po 1 dcl koloidného striebra koncentrácie 40 ppm. Minimálne aspoň 0,5 dcl.

Užívať vždy ráno na lačno, aspoň 1/2 hod pred jedlom a večer pred spaním. Držať v ústach a mlgať každý dúšok jednu až dve minúty pod jazykom. Potom prehltnúť a zapiť pohárom čistej pramenitej alebo prevarenej vody.

Po pol roku, až do 9. mesiacoch, príp. do jedného roka, znížiť dávku na 0,5 dcl ráno a večer. Užívanie stále rovnakým spôsobom.

Priebeh liečenia:

Prvé výraznejšie zlepšenie sa objaví po 6 týždňoch.

Po 3 mesiacoch máme subjektívny pocit vyliečenia.

Ale až po 9 až 12 mesiacoch, úplné zbavenie sa borelií.

 

Užívanie II:  (z knihy Silber als Medizin“ Werner Kühni, Walter von Holst.)

1-2 x denne 3 polievkové lyžice 25-30 ppm, alebo užívanie až 100-150 ml 25-30 ppm rozdelená v priebehu dňa po veľmi dlhú dobu (min. 3 ale až 18 mesiacov).

 

Poznámka:

Dobré výsledky sa však dosiahli aj pri nižšom užívaní 2 x 20 ml koloidného striebra 40 ppm denne a dlhodobo. Veľmi sa zmiernili príznaky, vrátila sa vitalita a schopnosť i ťažko pracovať.

 

Človek by mal vypiť denne 30 ml pramenitej, alebo prevarenej vody na 1 kg svojej váhy, aby sa telo mohlo účinne čistiť! Teda pri váhe 70 kg asi 2,1 litra.

Čaj, káva, minerálky, sladené nápoje a pod. sa do tohto množstva nerátajú.

 

Spracoval F. Žilinek na základe skúseností a konzultácie s pani Jarmilou Svobodovou z Čiech, ktorá úspešne touto liečbou prešla podľa užívania I. a vyliečila sa z lekársky už z beznádejného stavu.

 

Posledná úprava:  26.07.2011

Pridaj komentár